fbpx

ВТОМИЛИСЬ? КРЄПАТУРА?
НЕГАЙНО В САУНУ!

Image

КАРПАТСЬКА СПА-ПРОЦЕДУРА

Купання в чанах - найкраща спа-процедура в Карпатах. Вчені ще точно не дослідили, але як стверджують наші пращури, а у нас немає підстав їм не довіряти, купання в чані має омолоджуючий ефект. Спробуйте самі!

Для замовлення чану зверніться, будь ласка, до адміністратора готелю або за нашим контактним телефоном. Чан організовується по попередньому замовленню, мінімум за 4 години до бажаного часу. Вартість ---- грн. за 2 години користування. Місткість - 5 особ.

  Після насиченого дню катання, немає нічого кращого, аніж побавити себе сауною. А ще, для повноти відчуттів, ми встановлюємо чан зовні готелю, на свіжому морозному повітрі. Наполегливо рекомендуємо! Для замовлення сауни зверніться, будь ласка, до адміністратора готелю або за нашим контактним телефоном. Сауна організовується по попередньому замовленню, мінімум за 2 години до бажаного часу. Комфортна кількість - до 8 особ. Максимальна кількість - 10 особ.

Вартість: 1-8 особ, 1 година - --- грн.. Одиниця білизни (Рушник або простирадло) - 20 грн. Мінімальна тривалість - 2 години.

Image
Image

Адреса

Україна, Закарпатська область,
Рахівський район, урочище Драгобрат

Контакти

+380 980 562 420 (Віта)
+380 973 800 111 (Василь) Viber, WhatsApp
Image