fbpx
Втомились? Крєпатура? Негайно в сауну!

Карпатська спа-процедура

Купання в чанах - найкраща спа-процедура в Карпатах. Вчені ще точно не дослідили, але як стверджують наші пращури, а у нас немає підстав їм не довіряти, купання в чані має омолоджуючий ефект. Спробуйте самі!

Для замовлення чану зверніться, будь ласка, до адміністратора готелю або за нашим контактним телефоном. Чан організовується по попередньому замовленню, мінімум за 4 години до бажаного часу. Вартість 1200 грн. за 2 години користування. Місткість - 5 особ.

Після насиченого дню катання, немає нічого кращого, аніж побавити себе сауною. А ще, для повноти відчуттів, ми встановлюємо чан зовні готелю, на свіжому морозному повітрі. Наполегливо рекомендуємо! Для замовлення сауни зверніться, будь ласка, до адміністратора готелю або за нашим контактним телефоном. Сауна організовується по попередньому замовленню, мінімум за 2 години до бажаного часу. Комфортна кількість - до 8 особ. Максимальна кількість - 10 особ.

Вартість: 1-5 особ, 1 година - 450 грн. 6-10 особ, 1 година, за кожну особу додатково 50 грн. Одиниця білизни (Рушник або простирадло) - 20 грн. Мінімальна тривалість - 2 години.

Yuliana Hotel logo

Адреса

Драгобрат
Україна

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+380 973 800 111 (Viber, WhatsApp)

Години роботи

Щоденно
7.00 – 22.00
Грудень - Березень

© Yuliana Hotel. All rights reserved.