fbpx

УМОВИ БРОНЮВАННЯ ТА ПРОЖИВАННЯ У ГОТЕЛІ “ЮЛІАНА”

1. Загальні положення

1.1. Даними Правилами проживання у готелі регламентуються відносини між готелем “Юліана” (надалі іменується - “Готель”) та споживачами і замовниками готельних послуг та встановлюються основні вимоги щодо правил користування Готелем.

1.2. Дані Правила проживання у готелі розроблені відповідно до Правил користування готелями й аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг, затвердженими наказом Державної туристичної адміністрації України від 16 березня 2004 р. №19.

1.3. Споживач зобов'язаний дотримуватись Правил проживання у готелі та Правил пожежної безпеки.

1.4. Якщо споживач неодноразово порушує Правила проживання у готелі та/або Правила пожежної безпеки, що призводить до матеріальних збитків, та/або створює незручності для інших споживачів, Готель має право відмовити у поселенні або розірвати договір (здійснити виселення).

1.5. Готель гарантує гостям дотримання конфіденційності. Споживачі Готелю беруть до уваги і не заперечують проти використання на території Готелю системи відеоспостереження за винятком туалетних кімнат і готельних номерів. Готель залишає за собою право надавати на запит уповноважених державних органів всі необхідні їм відомості та інформацію.

1.6. Згідно із Законом України № 4844 - VI від 24.05.2012 року забороняється куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів у приміщеннях Готелю(номерах, коридорах, фойє та ресторані). Дозволяється курити зовні Готелю. Адміністрація Готелю залишає за собою право накласти на гостей штраф за порушення норм протипожежної безпеки, паління в недозволених місцях та непокору законним вимогам адміністрації.

1.7. Режим роботи Готелю цілодобовий.

1.8. Встановлена у Готелі розрахункова година - 11 год. 00 хв. за київським часом.

1.9. Встановлена у Готелі година поселення у номер - 14 год. 00 хв. за київським часом.

1.10. Готель надає споживачу без додаткової оплати такі види послуг:

  • виклик швидкої допомоги;
  • побудка у визначений час;

1.11. Для відвідування сторонніми особами проживаючих у номері адміністрацією Готелю встановлено час з 09 год. 00 хв. по 21 год. 00 хв. Перебування сторонніх особ після 21:00 заборонено.

1.12. Зміна постільної білизни, рушників та туалетних речей проводиться за вимогою, але не частіше одного разу(враховуючи комплект при поселенні) на 5 (п'ять) днів.

1.13. Адміністрація Готелю несе відповідальність тільки за ті цінності (в тому числі гроші), що були передані на зберігання в установленому порядку.

 

2. Визначення термінів

   У Правилах проживання у готелі терміни вживаються у наступному значенні:

- споживач(гість) — фізична особа, яка замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити послуги Готелю для власних потреб;

- замовник — фізична або юридична особа, в тому числі, суб'єкт туристичної діяльності, яка укладає відповідний договір на надання готельних послуг від імені та на користь споживача і здійснює оплату за цим договором (надає гарантії щодо оплати за цим договором);

- готельна послуга — дії (операції) Готелю з розміщення споживача шляхом надання номера (місця) для тимчасового проживання в Готелі, а також інша діяльність, пов'язана з розміщенням і тимчасовим проживанням. Готельна послуга складається з основних та додаткових послуг, що надаються споживачу при розміщенні та проживанні в Готелі;

- місце  — частина площі номера з ліжком, постільною білизною, рушниками та іншим інвертарем, призначена та придатна для проживання однієї особи;

- номер — окреме приміщення, обладнане меблями, що складається з однієї або декількох кімнат, придатних для тимчасового проживання;

- бронювання - процес замовлення замовником Готелю основних та/або додаткових послуг у певному обсязі, з метою використання послуг в обумовлені терміни конкретним споживачем або групою споживачів;

підтвердження заброньованих послуг - згода Готелю щодо виконання замовленого обумовленого переліку основних і додаткових послуг згідно з заявкою;

відмова в бронюванні послуг - відмова Готелю в бронюванні основних і додаткових послуг Готелю у визначений договором термін;

неприбуття - фактичне неприбуття споживача до Готелю у день заїзду(до 20.00);

дата заїзду - дата прибуття споживача до Готелю;

дата виїзду - дата виїзду споживача із Готелю;

ранній заїзд - заїзд споживача до Готелю до години поселення у номер;

пізній заїзд — заїзд споживача пізніше години поселення у номер чи заброньованої дати, узгоджений з адміністрацією готелю;

ранній виїзд — виїзд споживача раніше заброньованої дати;

пізній виїзд - виїзд споживача з Готелю після розрахункової години в день виїзду;

розрахункова година - година, яка встановлена у Готелі і при настанні якої споживач повинен звільнити номер у день виїзду.

година поселення у номер - година, яка встановлена у Готелі і при настанні якої споживач має право поселення у номер.

 

 3. Порядок бронювання проживання у готелі.

 3.1. Здійснення бронювання відбувається шляхом подання замовлення через сайт отелю.

 3.2. Для гарантованого бронювання потрібна передплата у розмірі 30% від загальної вартості проживання. Передплата виконується через систему бронювання на сайті готелю, протягом 15-ти хвилин з моменту формування заявки на бронювання. Якщо передплату не буде здійснено протягом вказаного часу, заявка на бронювання буде автоматично скасована.

 3.3. Після отримання передплати Готель надсилає на адресу електронної пошти, яка була вказана при бронюванні через сайт Готелю, підтвердження бронювання. З цього моменту бронювання вважається гарантованим. Увага! Не використовуйте адреси електронної пошти поштових сервісів mail.ru, yandex.ru, rambler.ru. Відправлення підтвердження на такі адреси не гарантується, претензії щодо не отримання підтвердження не приймаються. Підстава - рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2020 року "Про застосування, скасування і внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

 3.4. Своєчасне анулювання бронювання відбувається шляхом заявки через сайт отелю(за посиланням з листа-підтвердження бронювання). Повернення грошових коштів здійснюється способом, яким здійснювалась оплата - банківським переказом на зазначені споживачем реквізити або готівкою. Виплати проводяться не пізніше, ніж через 7 днів з моменту отримання заявки на своєчасне анулювання бронювання.

  

4. Порядок поселення у Готель і оплати послуг Готелю

4.1. Плата за проживання і послуги, що надаються Готелем, здійснюється готівкою, згідно чинного в готелі прейскуранту цін на проживання. Оплата за проживання та додаткові послуги здійснюється в національній грошовій одиниці - гривні. Перелік послуг, що входять у вартість проживання опубліковано на сайті готелю в описі номеру.

4.2. Повний розрахунок за проживання виконується не пізніше 21.00  дня поселення у готель.

4.3. При запізненні гостя більш ніж на 8 годин від встановленної години поселення у номер та без узгодження з адміністрацією Готелю, гарантована бронь анулюється, а здійснена передоплата за проживання поверненню не підлягає.

4.4. У разі раннього виїзду Готель не повертає гостю здійснену ним сплату за проживання.

4.5. Номер (місце) в готелі надається споживачу після пред'явлення паспорта або іншого документа, що засвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідчення особи моряка, посвідка на проживання особи, яка мешкає в Україні, але не є громадянином України, національний паспорт іноземця або документ, що його замінює, та віза на право перебування в Україні (якщо інше не передбачено чинними двосторонніми угодами), свідоцтво про народження неповнолітніх, які не досягли 16 років, посвідчення водія, для військових — особове посвідчення або військовий квиток, посвідчення, яке видане за місцем роботи споживача, та ін.). Адміністрація Готелю залишає за собою право відмовити у наданні послуг Гостям, якi не пред'явили посвідчення особи або відмовилися здійснити оплату.

4.6. Ранній заїзд або пізній виїзд надається Гостям тільки за наявності в Готелі вільних місць та у відповідності з прейскурантом Готелю.

4.7. Розміщення у номери, згідно заброньованого типу номеру, відбувається виключно з міркувань власної господарської діяльності Готелю. Побажання по поселенню у конкретний номер - не приймаються.

4.8. Сніданок подається з 8.30 до 10.00, вечеря подається з 18.00 до 19.30 . Відсутність гостя на сніданку або вечері протягом вказаного часу не компенсується. Претензії щодо неподачі харчування у інший час не приймаються.

 

5. Відмова замовника або споживача від заброньованих послуг, повернення коштів.

5.1. Відмова поділяється на три види: своєчасна відмова, несвоєчасна відмова, неприбуття. 

5.1.1. Своєчасна відмова - відмова замовника від використання заброньованих послуг не пізніше (або дорівнює) ніж за 21(двадцять одну) добу до дати запланованого заїзду;

5.1.2. Несвоєчасна відмова - відмова замовника від використання заброньованих послуг у термін пізніше, ніж за 21(двадцять одну) добу до дати запланованого заїзду;

5.1.3. Неприбуття - фактичне неприбуття споживача до Готелю у день заїзду(до 20.00);

5.2. В разі несвоєчасної відмови або неприбуття Готель стягує штраф з споживача(замовника) у розмірі попередньої оплати або згідно з умовами, викладеними в договорі;

5.3. Своєчасна відмова бронювання відбувається шляхом подання заявки через сайт готелю(за посиланням з листа-підтвердження бронювання) або за зверненням за допомогою електронної пошти на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . 

5.4. Повернення грошових коштів здійснюється способом, яким здійснювалась оплата - банківським переказом на зазначені споживачем реквізити або готівкою. Виплати проводяться не пізніше, ніж через 7 робочих днів з моменту отримання заявки на своєчасне анулювання бронювання.

 

 

6. Обов'язки Споживача

6.1. Споживач зобов'язаний:

6.1.1. дотримуватись порядку в Готелі, викидувати сміття виключно у спеціально відведених для цього місцях;

6.1.2. дбайливо ставитися до майна Готелю;

6.1.3. не вчиняти дій, що порушують спокій та заважають іншим Споживачам;

6.1.4. дотримуватися правил Пожежної безпеки;

6.1.5. не допускати сторонніх осіб у номер без відома адміністрації Готелю та/або у невстановлений для відвідування час;

6.1.6. при виході з номеру: закрити водопровідні крани, закрити вікна та двері балкону, вимкнути світло та апаратуру, що знаходиться в номері, зачинити двері номеру на замок;

6.1.7. при виході за територію Готелю передавати ключ від номеру адміністратору для зберігання до повернення Споживача;

6.1.8. при виїзді з Готелю у повному обсязі розрахуватися за всі надані послуги і здати ключ від номеру черговому адміністратору;

6.1.9. у разі пошкодження майна Готеля гість у повному обсязі компенсує його у відповідності з внутрішніми документами Готелю;

           

6.2. З метою забезпечення порядку та безпеки в Готелі Споживачу протягом проживання у Готелі забороняється:

6.2.1. залишати у номері сторонніх осіб на період своєї відсутності, а також передавати їм ключ від номера;

6.2.2. виносити ключ від номеру за межі території Готелю;

6.2.3. зберігати у номері громіздкі предмети(лижи, сноуборди), легкозаймисті, вибухові та вогненебезпечні речовини і предмети;

6.2.4. користуватися у номері будь-якими електричними приладами, що призначені для приготування їжі або напоїв (кип'ятильники, чайники, плити та інші);

6.2.5. викидати сміття, інші предмети через балкони, вікна Готелю. У разі порушення даного пункту Правил на порушника накладається штраф у розмірі 500,00 грн. (п'ятсот гривень);

6.2.6. палити в номерах, холах і приміщеннях Готелю. За порушення цього правилу -  виселення з Готелю без повернення сплати за проживання;

6.2.7. заносити на територію Готелю і зберігати в номері матеріали і предмети, якi небезпечні для життя і здоров'я оточуючих;

6.2.8. переставляти і виносити меблі з номера Готелю;

6.2.9. порушувати загальновизнані норми поведінки, в т.ч. перебувати на території Готелю під дією наркотичних засобів.

6.2.10. проявляти агресію або дії, які загрожують безпеці здоров'я або майна інших осіб;

6.2.11. проживати у готелі з домашніми тваринами;

6.2.12. заподіювати шкоду майну готелю;

6.2.13. розміщувати в номері гостей без оплати та реєстрації їх перебування в Готелі;

6.2.14. пересуватись по готелю(окрім 1-го етажу) у лижних/сноубордичних ботинках;

6.2.15. Пересуватись по готелю(окрім 1-го етажу) у вуличному взутті.

 

7. Відповідальність Споживача

7.1. У разі втрати, знищення або пошкодження майна Готелю, споживач зобов'язаний відшкодувати його вартість, згідно ринкових цін, встановлених на момент втрати, знищення або пошкодження такого майна.

7.2. За несвоєчасне прибуття в готель, або у випадку не заселення Гостя в готель або заселення днями пізніше, грошові кошти за непрожиті в готелі ночі не повертаються.

 

8. Протиепідемічні заходи у зв'язку поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

       Відповідно до статті 40 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», на виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», у залежності від епідеміологічної ситуації у регіоні, Готель може проводити наступні профілактичні заходи: 

  • масочний режим у загальних приміщеннях готелю (холи, вестібюлі, бар).
  • інші обмеження згідно встановленного рівня епідемічної небезпеки у регіоні(обмеження по кількості на одночасне перебування людей у приміщеннях загального користування, робота бару до 22.00).
  • При появі симптомів респіраторного захворювання та/або підвищення температури у особи, яка проживає у Готелі, така особа підлягає ізоляції в номері до отримання консультації медичного працівника щодо подальших дій.

 

 Бажаємо приємного відпочинку! 

 

Yuliana Hotel logo

Адреса

Драгобрат
Україна

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+380 973 800 111 (Viber, WhatsApp)

Години роботи

Щоденно
7.00 – 22.00
Грудень - Березень

© Yuliana Hotel. All rights reserved.